Hizmetlerimiz

Mobil Uyumlu Kurumsal Websiteleri

Pronetyazilim.com özgün, günümüzde vazgeçilmez olan mobil uyumlu kurumsal websiteleri ürütmekte. Emlak,Eğitim,Sağlık,İnşaat,Hizmet Sektörü vb. tüm alanlarda isteğiniz doğrultusunda sizleri buluşturmakta. Dinamik web tabanlı olan bu sitelerin için size verilecek webpanel sayesinde sınır tanımadn ürün ve kategori girişi yapabilir site içeriklerinin istediğiniz gibi kolay ve rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca E-postalarınızı kota sınır olmadan geniş geniş kullanabilirsiniz. Sunucularımız üzerinde 2 hafta boyunca epostalar yedeklenmektedir.Eğer bir sorun yaşarsanız yedeklerini bizden talep edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 çekinmeden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Teklif İste

Android ve İos Platformlarda Mobil Uygulama Geliştirmekteyiz

Günümüz şartlarında hayatın mobil üzerinde aktığını hepimiz biliyoruz. Mobil cihazlarımız sayesinde tek tıkla tüm işlerimizi halletmekteyiz.Pronetyazilim.com olarak isteğiniz doğrultusunda web sitenizin veya otomsayon panellernin ya da herhangi bir projenin ios ve android olmak üzere iki plartformda da mobil uygulama üretmekte ve pazarlamaktayız.

Teklif İste

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret web sitesi paketlerimiz uygun fiyatlı, her cebe uygun ve istenenin fazlasını karşılamktadır. Buna gönül rahatlığı ile inana bilirsiniz. E-ticaret panelimiz sayesinde kasa durumunuzu görebilir,sistemden rapor alabilirsiniz.Sınırsız ürün ve kategori girişi sayesinde detaylı olarak her türlü ürne yönelik tasarlanan menüleri kolayca kullanabilirsiniz. Sitemde sunulan izin yönetimi sayesinde örneğin stokçu,editör,yönetici gb. gruplar tanımlayarak her gruba yönelik menüleri ve sitemin imakanlarını görevlendirebilirsiniz. Kullanıcılar sitenizden alışveriş talebinde bulunduğunda anında mail ile bilgilendirilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İste

Google Reklam ve Pazarlama

Işleriniz Düşük mü? Ozaman Size En Uygun Google Reklamını Verelim Aramalarda En Üstlere Çıkın Müşterilerinize Anında Ulaşın.

Teklif İste

Otomsayon Sitemleri

Pronetyazlim.com birçok alanda otomsayon sistemleri ürütmekte.Otomsayon sistemleri sayesinde hesap işlemleri en kolay şekilde yapılmakta.Web tabanlı olarak hazırlanan bu sistemlere her yerden ulaşmanız sistemi yönetmeniz mümkün çünkü bir websitesi mantığı ile çalışmaktadır.Peki ne tür otomasyon programları üretmekteyiz? Pronetyazilim.com Sipariş Takip Sistemi,Muhasebe Takip Sistemi,Yemekhane Takip Sistemi,Stok Takip Sistemi,Araç Takip Sistemi vb. birçok alanda istek doğrultusunda otomsayon sistemleri geliştirmekteyiz.

Teklif İste

SEO / Arma Motoru Optimizasyonu

Dünayanın lider markası olan google web sitelerinin teknolojisi,çalışma hızı ve mobil uyumluğuna değer veren ve bir alan trafiği en fazla olan siteleri aramada en üstlere çeker.Peki sizde bir web sitesi açtığınızda google'da üst sıralara çıkamk istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Teklif İste